MCF5328CVM240
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCF5328CVM240
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5328CVM240
Tau Wae MCF5328CVM240 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5184 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 256-MAPBGA
Tere 240MHz Raupapa MCF532x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, LCD, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 256-LBGA
Ētahi Ingoa 935313716557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 94
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V3 MCF532x Microcontroller IC 32-Bit 240MHz ROMless 256-MAPBGA