MCF5307AI66B
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCF5307AI66B
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 208FQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5307AI66B
Tau Wae MCF5307AI66B Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 3140 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 208-FQFP (28x28)
Tere 66MHz Raupapa MCF530x
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, POR, WDT
Packaging Tray Paa / Case 208-BFQFP
Ētahi Ingoa 935324043557 Oscillator Momo External
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tau o I / O 16
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V3 MCF530x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz ROMless 208-FQFP (28x28)