MCF5282CVF80
Hua Hua
Tau Wae: MCF5282CVF80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5282CVF80
Tau Wae MCF5282CVF80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5524 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 256-MAPBGA
Tere 80MHz Raupapa MCF528x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 256-LBGA
Ētahi Ingoa 935321176557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 142
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 256-MAPBGA