MCF5274LCVM166
Hua Hua
Tau Wae: MCF5274LCVM166
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
126 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5274LCVM166
Tau Wae MCF5274LCVM166 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4505 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Tere 166MHz Raupapa MCF527x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 196-LBGA
Ētahi Ingoa 935322679557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 69
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 166MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15)