MCF52211CVM80
Hua Hua
Tau Wae: MCF52211CVM80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF52211CVM80
Tau Wae MCF52211CVM80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4007 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 81-MAPBGA (10x10)
Tere 80MHz Raupapa MCF5221x
Rahi RAM 16K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 81-LBGA
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 55 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5221x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x12b