MCF5212LCVM66
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCF5212LCVM66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB FLASH 81BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5212LCVM66
Tau Wae MCF5212LCVM66 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 9586 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 81-MAPBGA (10x10)
Tere 66MHz Raupapa MCF521x
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 81-LBGA
Ētahi Ingoa 935324033557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 56
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF521x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 256KB (256K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10)