MCF5206ECAB40
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCF5206ECAB40
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5206ECAB40
Tau Wae MCF5206ECAB40 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4418 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 160-QFP (28x28)
Tere 40MHz Raupapa MCF520x
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 160-BQFP
Ētahi Ingoa 935316688557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 8
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF520x Microcontroller IC 32-Bit 40MHz ROMless 160-QFP (28x28)