MC88915FN55R2
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC88915FN55R2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DRIVER CLK PLL 55MHZ 28-PLCC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC88915FN55R2
Tau Wae MC88915FN55R2 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC DRIVER CLK PLL 55MHZ 28-PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4369 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.75 V ~ 5.25 V Momo Clock Driver, Fanout Distribution, Multiplexer
Pūrere Pūrere Whakarato 28-PLCC (12.45x12.45) Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 3:8 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 28-LCC (J-Lead) PLL Yes
Whakaputa CMOS, TTL Ētahi Ingoa MC88915FN55R2CT
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakauru TTL
Tautanga - Max 55MHz Kawewehe / Whakanao Yes/Yes