MC8610VT1066JB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC8610VT1066JB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC8610VT1066JB
Tau Wae MC8610VT1066JB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4429 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 783-FCPBGA (29x29) Tere 1.066GHz
Raupapa MPC86xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DDR, DDR2
Packaging Tray Paa / Case 783-BBGA, FCBGA
Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga DIU, LCD Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.066GHz 783-FCPBGA (29x29)