MC68MH360VR33L
Hua Hua
Tau Wae: MC68MH360VR33L
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68MH360VR33L
Tau Wae MC68MH360VR33L Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5162 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 33MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 357-PBGA (25x25)