MC68HC000FN16
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC68HC000FN16
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68HC000FN16
Tau Wae MC68HC000FN16 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5624 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 68-PLCC (25x25) Tere 16MHz
Raupapa M680x0 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tube Paa / Case 68-LCC (J-Lead)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 16MHz 68-PLCC (25x25)