MC68F375MZP33R2
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC68F375MZP33R2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB FLASH 217BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68F375MZP33R2
Tau Wae MC68F375MZP33R2 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5813 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 217-PBGA (23x23)
Tere 33MHz Raupapa M683xx
Rahi RAM 10K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 217-BBGA
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 48 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 33MHz 256KB (256K x 8) FLASH 217-PBGA (23x23) Raraunga Raraunga A/D 16x10b