MC68EN360ZP25VL
Hua Hua
Tau Wae: MC68EN360ZP25VL
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68EN360ZP25VL
Tau Wae MC68EN360ZP25VL Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4594 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 25MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 357-BGA
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)