MC68E360ZQ25VLR2
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC68E360ZQ25VLR2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68E360ZQ25VLR2
Tau Wae MC68E360ZQ25VLR2 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5252 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 25MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 357-BBGA
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)