MC68360AI33L
Hua Hua
Tau Wae: MC68360AI33L
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 33MHZ 240FQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 968 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68360AI33L
Tau Wae MC68360AI33L Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 33MHZ 240FQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 968 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 240-FQFP (32x32) Tere 33MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 240-BFQFP
Ētahi Ingoa 935322598557 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 240-FQFP (32x32) Te tukatuka Core CPU32+