MC68340CFE16E
Hua Hua
Tau Wae: MC68340CFE16E
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 16MHZ 144CQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68340CFE16E
Tau Wae MC68340CFE16E Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 16MHZ 144CQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5928 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 144-CQFP (26.77x26.77) Tere 16MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 144-BCQFP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito CPU32 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 16MHz 144-CQFP (26.77x26.77)