MC68340AB16E
Hua Hua
Tau Wae: MC68340AB16E
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 16MHZ 144QFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68340AB16E
Tau Wae MC68340AB16E Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 16MHZ 144QFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2991 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 144-QFP (28x28) Tere 16MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 144-BQFP
Ētahi Ingoa 935313451557 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito CPU32 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 16MHz 144-QFP (28x28) Te tukatuka Core CPU32