MC68030RC40C
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC68030RC40C
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M680X0 40MHZ 128PGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68030RC40C
Tau Wae MC68030RC40C Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M680X0 40MHZ 128PGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4438 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 128-PGA (34.55x34.55) Tere 40MHz
Raupapa M680x0 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 128-BPGA
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 40MHz 128-PGA (34.55x34.55)