MC33390DR2
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC33390DR2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC TRANSCEIVER SER LINK 8-SOIC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC33390DR2
Tau Wae MC33390DR2 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 33158 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 9 V ~ 16 V Momo Transceiver
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Kaiwhiwhi Hysteresis 200mV Tuhinga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa MC33390DR2CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C