M68LC302CPU20VCT
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M68LC302CPU20VCT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M68LC302CPU20VCT
Tau Wae M68LC302CPU20VCT Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M683XX 20MHZ 100LQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5515 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14) Tere 20MHz
Raupapa M683xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 8/16-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 100-LQFP (14x14)