FRDM-KW24D512
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FRDM-KW24D512
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FREEDOM BOARD KINETIS KW2X
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 512 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRDM-KW24D512
Tau Wae FRDM-KW24D512 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 512 pcs Pepa Raraunga
Momo Transceiver; 802.15.4 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Cable(s)
Raupapa Kinetis Ētahi Ingoa 935328748598
Rautanga 2.4GHz Mo te Whakamahia me te / Products Related KW2x
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FRDM-KV10Z
FRDM-KV10Z
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: FREEDOM BOARD KINETIS KV1X
I roto i te taonga: 4588 pcs
Tikiake:
RFQ
FRDM-KW40Z
FRDM-KW40Z
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: FREEDOM BOARD KINETIS KW40Z
I roto i te taonga: 428 pcs
Tikiake:
RFQ
FRDM-MC-LVPMSM
FRDM-MC-LVPMSM
Whakaahuatanga: FREESCALE FREEDOM DEVELOPMENT BO
I roto i te taonga: 1528 pcs
FRDM-KW019032
FRDM-KW019032
Whakaahuatanga: FREEDOM BOARD FOR KW SERIES
I roto i te taonga: 450 pcs
FRDM-KW24D
FRDM-KW24D
Whakaahuatanga: FREEDOM DEVELOPMENT PLATFORM KI
I roto i te taonga: 842 pcs
FRDM-MC-LVMTR
FRDM-MC-LVMTR
Whakaahuatanga: MOTOR 3-PH BLDC 4000R/MIN 24V 2.
FRDM-LS1012A-PA
FRDM-LS1012A-PA
Whakaahuatanga: FREEDOM BOARD LS1012A
FRDM-KV31F
FRDM-KV31F
FRDM-KV11Z
FRDM-KV11Z
Whakaahuatanga: FRDM-KV11Z
FRDM-MC-LVBLDC
FRDM-MC-LVBLDC
FRDM-KW41Z
FRDM-KW41Z
Whakaahuatanga: FREEDOM DEV KIT
I roto i te taonga: 678 pcs
FRDM-KL82Z
FRDM-KL82Z
Whakaahuatanga: FREEDOM DEV BOARD KINETIS KL82
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel