DSPB56364AF100
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSPB56364AF100
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DSP 24BIT AUD 100MHZ 100-LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSPB56364AF100
Tau Wae DSPB56364AF100 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC DSP 24BIT AUD 100MHZ 100-LQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5608 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.30V Ngaohihi - Core 3.30V
Momo Audio Processor Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Raupapa DSP56K/Symphony Packaging Tray
Paa / Case 100-LQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
A-Chip RAM 11.25kB Haumahara Korerokore ROM (24 kB)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tau Whakatau 100MHz Tau Wae Tuakiri DSPB56364