DSP56321VL220
Hua Hua
Tau Wae: DSP56321VL220
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DSP 24BIT 220MHZ 196MAPBGA
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP56321VL220
Tau Wae DSP56321VL220 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC DSP 24BIT 220MHZ 196MAPBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1525 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.30V Ngaohihi - Core 1.60V
Momo Fixed Point Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Raupapa DSP56K/Symphony Packaging Tray
Paa / Case 196-BGA Ētahi Ingoa 935323906557
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TJ) A-Chip RAM 576kB
Haumahara Korerokore ROM (576 B) Momo Tae Surface Mount
Atanga Host Interface, SSI, SCI Tau Whakatau 220MHz