DSP56321VF200
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSP56321VF200
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
126 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSP56321VF200
Tau Wae DSP56321VF200 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1535 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.30V Ngaohihi - Core 1.60V
Momo Fixed Point Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Raupapa DSP56K/Symphony Packaging Tray
Paa / Case 196-BGA Ētahi Ingoa 935316503557
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TJ) A-Chip RAM 576kB
Haumahara Korerokore ROM (576 B) Momo Tae Surface Mount
Atanga Host Interface, SSI, SCI Tau Whakatau 200MHz