SE15M1LTY
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
SE15M1LTY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SE15M1LTY
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 5822 RPM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.SE15M1LTY.pdf2.SE15M1LTY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SE15M1LTY
Tau Wae SE15M1LTY Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 5822 RPM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2709 pcs Pepa Raraunga 1.SE15M1LTY.pdf2.SE15M1LTY.pdf
Taumaha 0.06 lb (27.22g) Putanga - Kua tohua 12VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 0.43 / 3
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm) Raupapa SE15
RPM 5822 RPM Mana - Ka tohua -
Tae Mahi - Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.512" (13.00mm)
Momo Momo Brushed Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa - Tae me te Whakanui 0.461" (11.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautaki Whakaiti Kino -
Mahinga Standard Ngā āhuatanga -
Momo Kuputuhi - Taitapa - Tae 0.079" (2.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 5822 RPM 12VDC Whakaaetanga -