SE10GOVTM
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
SE10GOVTM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SE10GOVTM
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 7556 RPM 3VDC
Ngā Rauemi: 1.SE10GOVTM.pdf2.SE10GOVTM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SE10GOVTM
Tau Wae SE10GOVTM Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 7556 RPM 3VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2337 pcs Pepa Raraunga 1.SE10GOVTM.pdf2.SE10GOVTM.pdf
Taumaha 0.013 lb (5.9g) Putanga - Kua tohua 3VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 0.06 / 0.4
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Square - 0.394" x 0.394" (10.00mm x 10.00mm) Raupapa SE10
RPM 7556 RPM Mana - Ka tohua -
Tae Mahi - Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.315" (8.00mm)
Momo Momo Brushed Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa - Tae me te Whakanui 0.256" (6.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautaki Whakaiti Kino -
Mahinga Standard Ngā āhuatanga -
Momo Kuputuhi - Taitapa - Tae 0.039" (1.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 7556 RPM 3VDC Whakaaetanga -