BLDC40P30F
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
BLDC40P30F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLDC40P30F
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 13800 RPM 18VDC
Ngā Rauemi: BLDC40P30F.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 662 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLDC40P30F
Tau Wae BLDC40P30F Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 13800 RPM 18VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 662 pcs Pepa Raraunga BLDC40P30F.pdf
Taumaha 0.77 lb (349.27g) Putanga - Kua tohua 18VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 28.33 / 200
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Round - 1.575" Dia (40.00mm) Raupapa 40P
RPM 13800 RPM Mana - Ka tohua 290W
Tae Mahi -20°C ~ 45°C Te Whakaritea o te Mokowai Horo 1.102" (28.00mm)
Momo Momo Brushless DC (BLDC) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa - Tae me te Whakanui 0.984" (25.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautaki Whakaiti Kino -
Mahinga Standard Ngā āhuatanga -
Momo Kuputuhi - Taitapa - Tae 0.197" (5.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Brushless DC (BLDC) DC Motor Standard 13800 RPM 290W 18VDC Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BLDC40P10A
BLDC40P10A
Kaihanga: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga: STANDARD MOTOR BRUSHLESS 3 PHASE
I roto i te taonga: 555 pcs
Tikiake: BLDC40P10A.pdf
RFQ
BLD6G22LS-50,112
BLD6G22LS-50,112
Kaihanga: Ampleon
Whakaahuatanga: RF FET LDMOS 65V 14DB SOT1130B