23KM-K744B
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
23KM-K744B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23KM-K744B
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
Ngā Rauemi: 23KM-K744B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23KM-K744B
Tau Wae 23KM-K744B Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1832 pcs Pepa Raraunga 23KM-K744B.pdf
Taumaha 2.3 lbs (1kg) Putanga - Kua tohua 24VDC
Momo Hybrid Tae - Te pupuri (i-i / mNm) 169.96 / 1200
Kāhua Whakamutunga Connector Nga taumata mo te rerenga 200
Tae Maahi 1.8° Rahi / Rahi Square - 2.220" x 2.220" (56.40mm x 56.40mm)
Raupapa 23KM Rotor Inertia 360gcm²
Tae Mahi - Rae Tae NEMA 23
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 1.856" (47.14mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Tae me te Whakanui 0.813" (20.64mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Round Shaft
Taitapa - Tae 0.250" (6.35mm) Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar Stepper Motor Frame Size 23 200 Step 2A 24VDC
Whakatauranga onamata 2A Momo Momo Bipolar
Ko te Whakaaetanga Miihini 2.3 Ohms Whakaaetanga -