YB16SKW01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16SKW01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: YB16SKW01
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: YB16SKW01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o YB16SKW01
Tau Wae YB16SKW01 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15722 pcs Pepa Raraunga YB16SKW01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa YB
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.00mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa YB16SKW01-RO
YB16SKW01-RO-ND
Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Momo Tae Panel Mount, Front Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 200,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front Whakatauranga onamata 3A (AC/DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Plunger for Cap
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
YB16SKG01-5D-JD
YB16SKG01-5D-JD
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 6461 pcs
Tikiake: YB16SKG01-5D-JD.pdf
RFQ
YB16SKW01-05-GB
YB16SKW01-05-GB
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V