WR15ASN/V
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR15ASN/V
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER
Ngā Rauemi: WR15ASN/V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR15ASN/V
Tau Wae WR15ASN/V Kaihanga NKK Switches
He Rahinga Kei te wātea 4254 pcs Pepa Raraunga WR15ASN/V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa WR Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 34.20mm x 17.20mm
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Mahi Momo 30,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPDT 15A (AC/DC) 125V Panel Mount, Snap-In
Whakatauranga onamata 15A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black