UB225SKW036G
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB225SKW036G
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Ngā Rauemi: UB225SKW036G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB225SKW036G
Tau Wae UB225SKW036G Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5236 pcs Pepa Raraunga UB225SKW036G.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard, Illuminated Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa UB2
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 50°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 3.6 VDC
Momo Whakamarama, Tae LED, Blue Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Whakatauranga onamata 5A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo -