UB201KW036F
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB201KW036F
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua LED PANEL INDICATOR GRN 3.5V
Ngā Rauemi: UB201KW036F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB201KW036F
Tau Wae UB201KW036F Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga LED PANEL INDICATOR GRN 3.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5556 pcs Pepa Raraunga UB201KW036F.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 3.5V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa UB2
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Rectangular
Pihanga Whakapae Paepae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top
Tae Tae Green Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green Diffused 3.5V 20mA Rectangle with Flat Top
I teie nei 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UB201KW036G-1JB
UB201KW036G-1JB
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: LED PANEL INDICATOR BLUE 3.6V