SW3006A/U
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SW3006A/U
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
Ngā Rauemi: SW3006A/U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SW3006A/U
Tau Wae SW3006A/U Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14660 pcs Pepa Raraunga SW3006A/U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa SW Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 30,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Dust Proof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch DPDT 20A (AC/DC) 125V Panel Mount, Flange
Whakatauranga onamata 20A (AC/DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White