SK12BAW01
NKK SwitchesNKK Switches
SK12BAW01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK12BAW01
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: SK12BAW01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK12BAW01
Tau Wae SK12BAW01 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12148 pcs Pepa Raraunga SK12BAW01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa SK
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.00mm Dia Ētahi Ingoa 360-1460
360-1460-ND
SK12BAW01-RO
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 30,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Keylock Switch 2 Position SPDT 3A (AC) 125VAC Panel Mount Te Hoki i muri i te Flange 27.00mm
Whakatauranga onamata 3A (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Whakautu Whakamutunga -
Takahanga SPDT Tuhinga o te Maka 90°
Momo Kaihoko Flat Key
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK12BDW01-007
SK12BDW01-007
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V
I roto i te taonga: 5967 pcs
Tikiake: SK12BDW01-007.pdf
RFQ
SK12B R5G
SK12B R5G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AA