SCB26S15A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB26S15A
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V
Ngā Rauemi: SCB26S15A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB26S15A
Tau Wae SCB26S15A Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6381 pcs Pepa Raraunga SCB26S15A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa SCB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Rear Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 15A (AC)