SCB25P15B-4BA
NKK SwitchesNKK Switches
SCB25P15B-4BA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB25P15B-4BA
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V
Ngā Rauemi: SCB25P15B-4BA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB25P15B-4BA
Tau Wae SCB25P15B-4BA Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6170 pcs Pepa Raraunga SCB25P15B-4BA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa SCB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 360-3173
SCB25P15B-4BA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga With Shroud
Whakatauranga onamata 15A (AC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo White