SCB16S15D
Hua Hua
Tau Wae: SCB16S15D
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
Ngā Rauemi: SCB16S15D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB16S15D
Tau Wae SCB16S15D Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPDT 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6244 pcs Pepa Raraunga SCB16S15D.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa SCB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SCB16S15D-RO
SCB16S15D-RO-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 15A (AC)