SCB15S15B
Hua Hua
Tau Wae: SCB15S15B
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Ngā Rauemi: SCB15S15B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB15S15B
Tau Wae SCB15S15B Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10259 pcs Pepa Raraunga SCB15S15B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa SCB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Rear Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 15A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Plunger for Cap
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCB15S15B-3G
SCB15S15B-3G
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
I roto i te taonga: 11679 pcs
Tikiake: SCB15S15B-3G.pdf
RFQ
SCB15S15A-5CA
SCB15S15A-5CA
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 8139 pcs
Tikiake: SCB15S15A-5CA.pdf
RFQ
SCB15S15A-5FA
SCB15S15A-5FA
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Tikiake: SCB15S15A-5FA.pdf
SCB15S15B-1A
SCB15S15B-1A
Tikiake: SCB15S15B-1A.pdf
SCB15S15B-4FA
SCB15S15B-4FA
Tikiake: SCB15S15B-4FA.pdf
SCB15S15A-4CA
SCB15S15A-4CA
Tikiake: SCB15S15A-4CA.pdf
SCB15S15A-4FA
SCB15S15A-4FA
Tikiake: SCB15S15A-4FA.pdf
SCB15S15B-2A
SCB15S15B-2A
Tikiake: SCB15S15B-2A.pdf
SCB15S15A-4AA
SCB15S15A-4AA
Tikiake: SCB15S15A-4AA.pdf
SCB15S15B-4AA
SCB15S15B-4AA
Tikiake: SCB15S15B-4AA.pdf
SCB15S15B-4CA
SCB15S15B-4CA
Tikiake: SCB15S15B-4CA.pdf
SCB15S15A-5AA
SCB15S15A-5AA
Tikiake: SCB15S15A-5AA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel