SCB15P15B-2C
Hua Hua
Tau Wae: SCB15P15B-2C
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Ngā Rauemi: SCB15P15B-2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB15P15B-2C
Tau Wae SCB15P15B-2C Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11210 pcs Pepa Raraunga SCB15P15B-2C.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa SCB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Rear Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 15A (AC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red