SCB15P15A
Hua Hua
Tau Wae: SCB15P15A
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Ngā Rauemi: SCB15P15A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB15P15A
Tau Wae SCB15P15A Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14901 pcs Pepa Raraunga SCB15P15A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa SCB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Rear Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 15A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Plunger for Cap
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCB15P10D-4AA
SCB15P10D-4AA
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
I roto i te taonga: 5250 pcs
Tikiake: SCB15P10D-4AA.pdf
RFQ
SCB15P15A-2A
SCB15P15A-2A
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
I roto i te taonga: 10250 pcs
Tikiake: SCB15P15A-2A.pdf
RFQ
SCB15P15A-1B
SCB15P15A-1B
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Tikiake: SCB15P15A-1B.pdf
SCB15P10D-4CA
SCB15P10D-4CA
Tikiake: SCB15P10D-4CA.pdf
SCB15P15A-3A
SCB15P15A-3A
Tikiake: SCB15P15A-3A.pdf
SCB15P15A-2F
SCB15P15A-2F
Tikiake: SCB15P15A-2F.pdf
SCB15P15A-1A
SCB15P15A-1A