SCB15P10A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCB15P10A
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Ngā Rauemi: SCB15P10A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCB15P10A
Tau Wae SCB15P10A Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13090 pcs Pepa Raraunga SCB15P10A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa SCB Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Rear Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Whakatauranga onamata 10A (AC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Plunger for Cap
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SCB-T3400
SCB-T3400
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: SCB-T3400, CONTACT BLOCK, 4NC
I roto i te taonga: 2808 pcs
Tikiake:
RFQ
SCB15P10A-1B
SCB15P10A-1B
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
I roto i te taonga: 11086 pcs
Tikiake: SCB15P10A-1B.pdf
RFQ
SCB15P10A-4AB
SCB15P10A-4AB
Kaihanga: NKK Switches
Tikiake: SCB15P10A-4AB.pdf
SCB-ID40
SCB-ID40
Whakaahuatanga: SCB-ID40, CONTACT BLOCK 4NC
Tikiake:
SCB15P10A-4AA
SCB15P10A-4AA
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPDT 10A 125V
Tikiake: SCB15P10A-4AA.pdf
SCB-ID31
SCB-ID31
Whakaahuatanga: SCB-ID31, CONT BLOCK 3N/C+1N/O
SCB15P10A-1C
SCB15P10A-1C
Tikiake: SCB15P10A-1C.pdf
Whakaahuatanga: SCB-T3310, CONTACT BLOCK, 3NC
SCB-ID30
SCB-ID30
Whakaahuatanga: SCB-ID30, CONTAC BLOCK 3N/C
SCB15P10A-1A
SCB15P10A-1A
Tikiake: SCB15P10A-1A.pdf
SCB15P10A-2C
SCB15P10A-2C
Tikiake: SCB15P10A-2C.pdf
Whakaahuatanga: SCB-T3210, CONTACT BLOCK, 2NC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel