ND3KC10P
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ND3KC10P
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: ND3KC10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ND3KC10P
Tau Wae ND3KC10P Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18086 pcs Pepa Raraunga ND3KC10P.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa ND3
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 20,000 Steps Te roa 0.320" (8.13mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.346" (8.80mm)
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 20,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA