MB2065SS2W30-CC
Hua Hua
Tau Wae: MB2065SS2W30-CC
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2065SS2W30-CC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2065SS2W30-CC
Tau Wae MB2065SS2W30-CC Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14330 pcs Pepa Raraunga MB2065SS2W30-CC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa MB2000
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MB2065SS2W30-CC-RO
MB2065SS2W30-CC-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC)