MB2065SS1W30
NKK SwitchesNKK Switches
MB2065SS1W30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB2065SS1W30
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2065SS1W30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2065SS1W30
Tau Wae MB2065SS1W30 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26247 pcs Pepa Raraunga MB2065SS1W30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-On Raupapa MB2000
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.50mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa MB2065SS1W30-RO
MB2065SS1W30-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Right Angle, Rear Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Right Angle, Rear Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Plunger for Cap
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MB2065SS1W13-BC
MB2065SS1W13-BC
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 23160 pcs
Tikiake: MB2065SS1W13-BC.pdf
RFQ
MB2065SS1W13
MB2065SS1W13
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 4863 pcs
Tikiake: MB2065SS1W13.pdf
RFQ
MB2065SS1W30/CUL
MB2065SS1W30/CUL
Tikiake: MB2065SS1W30/CUL.pdf
MB2065SS1W03-BC
MB2065SS1W03-BC
Tikiake: MB2065SS1W03-BC.pdf
MB2065SS1W30-BA
MB2065SS1W30-BA