MB2011SS2W30/U
Hua Hua
Tau Wae: MB2011SS2W30/U
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2011SS2W30/U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2011SS2W30/U
Tau Wae MB2011SS2W30/U Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23745 pcs Pepa Raraunga MB2011SS2W30/U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa MB2000
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC)