MB2011SS1W30-BC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MB2011SS1W30-BC
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: MB2011SS1W30-BC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MB2011SS1W30-BC
Tau Wae MB2011SS1W30-BC Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14365 pcs Pepa Raraunga MB2011SS1W30-BC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa MB2000
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.50mm Dia Packaging Bulk
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Panel Mount, Right Angle, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Right Angle, Rear Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Round, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MB2011SS1W30
MB2011SS1W30
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V