M2022LL2W30
NKK SwitchesNKK Switches
M2022LL2W30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M2022LL2W30
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: M2022LL2W30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2022LL2W30
Tau Wae M2022LL2W30 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16744 pcs Pepa Raraunga M2022LL2W30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa M Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 360-3925
M2022LL2W30-ND
M2022LL2W30-RO
M2022LL2W30-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Oranga Rawa 25,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 6A (AC), 4A (DC) Takahanga DPDT
Mahinga Whakauru Unthreaded Momo Kaihoko Locking Lever
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 16.50mm