M2022LL1W30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M2022LL1W30
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: M2022LL1W30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2022LL1W30
Tau Wae M2022LL1W30 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11894 pcs Pepa Raraunga M2022LL1W30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa M Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 25,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 6A (AC), 4A (DC) Takahanga DPDT
Momo Kaihoko Locking Lever Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 16.50mm