M2013SS1W30-BA
Hua Hua
Tau Wae: M2013SS1W30-BA
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: M2013SS1W30-BA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2013SS1W30-BA
Tau Wae M2013SS1W30-BA Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18125 pcs Pepa Raraunga M2013SS1W30-BA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-Off-On
Raupapa M Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Black Cap Te Oranga Rawa 25,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 6A (AC), 3A (DC)
Takahanga SPDT Mahinga Whakauru 1/4-40
Momo Kaihoko Standard Round with Cap Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated
Te roa o te Kaihoko 13.50mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M2013SS1W03-BG
M2013SS1W03-BG
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 19651 pcs
Tikiake: M2013SS1W03-BG.pdf
RFQ
M2013SS1W06
M2013SS1W06
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 30207 pcs
Tikiake: M2013SS1W06.pdf
RFQ
M2013SS1W30
M2013SS1W30