M2012SS1W30-BA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M2012SS1W30-BA
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: M2012SS1W30-BA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2012SS1W30-BA
Tau Wae M2012SS1W30-BA Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23013 pcs Pepa Raraunga M2012SS1W30-BA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa M Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.50mm Dia
Packaging Bulk Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Black Cap
Te Oranga Rawa 25,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 6A (AC), 4A (DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru 1/4-40 Momo Kaihoko Standard Round with Cap
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 13.50mm